تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز اجتماعی رشد اشتغالزایی در گرو حمایت از تولید داخل است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت:حمایت از تولیدکنندگان داخلی از سویی بر روند تولید و اشتغالزایی تاثیرگذار است و از سوی دیگر شاهد کم کردن روند بیکار

رشد اشتغالزایی در گرو حمایت از تولید داخل است

سید راضی نوری عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه شهریگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛با بیان اینکه اگر اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه زیاد از سوی دولت حمایت شوند، علاوه بر رونق در تولیدات داخلی با بیکاری و چالش هایی از این قیبل مواجه نخواهیم شد،اظهار کرد:جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر با تصویب طرح حمایتی و اشتغالزایی مجلس شورای اسلامی در روستاها، از جمله مواردی است که باعث رشد اشتغالزایی در دِه و برطرف پرسشها حاشیه نشینی خواهد شد.
نماینده مردم شوش گفت:حمایت از تولیدکنندگان داخلی از سویی بر روند تولید و اشتغالزایی تاثیرگذار است و از سوی دیگر شاهد کم کردن روند بیکاری در جامعه خواهیم بود.
نوری با تاکید بر اینکه دولت باید با پرداخت مابه التفاوت قیمت محصولات کشاورزی، از کشاورزان حمایت و در برطرف پرسشها آن ها اهتمام مورد نیاز را به خرج دهد گفت:با حمایت از تولید کنندگان داخلی ، اصلاح هزینه نهادها در بخش کشاورزی ، می توان با بازاهای جهانی مسابقه کرد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:کارگران با پرداخت اجاره بها و تأمین نهادهای اولیه و پایین بودن قیمت خرید تضمینی محصول، با مشکلاتی مواجهه هستند.
نماینده مردم شوش با بیان اینکه چنانچه کشاورزان از نظرمالی حمایت نشوند و نتوانند محصولات خود را با قیمت متعادل به فروش برسانند، انگیزه ای جهت ادامه کار نخواهند داشت افزود:با پرداخت یارانه به نهادهای تولیدی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، زمینه کم کردن قیمت تمام شده است محصولات داخلی فراهم خواهد شد.
نوری تاکید کرد:افزایش کیفیت تولیدات داخلی از مقوله های بسیار مهمی است که باید مورد توجه مسئولان امر قرار بگیرد.

عبارات مهم : محصولات

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: محصولات | کشاورزی | پرداخت یارانه | تولید و اشتغال | محصولات کشاورزی | مجلس شورای اسلامی | اخبار مجلس | تولیدکننده داخلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog