تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت + بازار کساد خانه‌های لوکس

از یکم تا بیستم آذرماه ۷۸۱۹ مورد خرید و فروش مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است که سهم واحدهای بیش از ۱۵۰ متر مربع تنها ۶۸۳ مورد بوده است. 

قیمت + بازار کساد خانه‌های لوکس

بازار کساد منزل های لوکس + قیمت

عبارات مهم : ایران

از یکم تا بیستم آذرماه ۷۸۱۹ مورد خرید و فروش مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است که سهم واحدهای بیش از ۱۵۰ متر مربع تنها ۶۸۳ مورد بوده هست.

به گزارش ایسنا، بازار آپارتمانهای لوکس با توجه به اوج بودن عرضه و پایین بودن تقاضا همچنان کساد هست. از یکم تا بیستم آذرماه امسال ۷۸۱۹ مورد خرید و فروش مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است که سهم واحدهای بیش از ۱۵۰ متر مربع تنها ۶۸۳ مورد بوده است.

قیمت + بازار کساد خانه‌های لوکس

بیش از ۸۰ درصد واحدهای مسکونی بالای ۱۵۰ میلیون تومان در شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند. با این وجود به علت گران بودن قیمت زمین و مسکن در این مناطق تعداد تقاضا جهت خرید این واحدها نسبت به دیگر مناطق کمتر هست. گفته می شود ۵۰۰ هزار واحد مسکونی خالی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که عمده آن مربوط به واحدهای لوکس شمال شهر است.

از یکم تا بیستم آذرماه ۷۸۱۹ مورد خرید و فروش مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است که سهم واحدهای بیش از ۱۵۰ متر مربع تنها ۶۸۳ مورد بوده است. 

طبق آخرین گزارش دفتر اقتصاد مسکن، توزیع تعداد معاملات شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر حسب ارزش واحدها نشان می دهد ۶۹.۷ درصد از کل معاملات در رده کمتر از ۴۹۰ میلیون تومان انجام می شود. در این بین منزل های ۱۶۰ تا ۱۹۰ میلیون تومان با ۷.۳ درصد بالاترین سهم معاملات را دارند. بعد از آن آپارتمان های ۱۳۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان با سهم ۷ درصد، واحدهای ۱۰۰ تا ۱۳۰، ۲۲۰ تا ۲۵۰ و ۲۵۰ تا ۲۸۰ تومان هریک با ۵.۵ درصد در رتبه های بعدی قرار دارند. کمترین سهم به واحدهای کمتر از ۷۰ میلیون تومان با ۰.۲ درصد مربوط می شود.

نکته قابل توجه دیگر این که منزل های دارای ارزش بیش از ۹۷۰ میلیون تومان در مجموع ۹.۶ درصد از کل معاملات پایتخت را در بر گرفته اند.

اما توزیع تعداد معاملات از نظر قیمت یک متر مربع حاکی از آن است که واحدهای متری سه تا ۳.۵ میلیون تومان با سهم ۱۱.۳ درصد در رتبه اول قرار دارند. بعد از آن واحدهای ۲.۵ تا ه میلیون تومان با ۱۰.۷ درصد، واحدهای ۳.۵ تا چهار میلیون تومان با ۱۰.۲، بیش از هشت میلیون تومان با ۱۰.۲ و بین چهار تا ۴.۵ میلیون تومان با ۹.۳ درصد رتبه های بعدی را به خود تخصیص داده شده است داده اند.

قیمت + بازار کساد خانه‌های لوکس

در آبان ماه ۱۳۹۶ تعداد معاملات آپارتمانهای مسکونی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۱۴.۸ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۸.۵ درصد زیاد کردن نشان داد. میانگین قیمت مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز هم اکنون ۴.۸۹ میلیون تومان در هر متر مربع است که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۰.۹ درصد زیاد کردن یافته است.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | معاملات آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

قیمت + بازار کساد خانه‌های لوکس

قیمت + بازار کساد خانه‌های لوکس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog