تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + جنایت در زنگ تفریح

به گزارش جام جم، ساعت 11و30 دقیقه جمعه 11اسفند امسال یکی از ماموران کلانتری 148 انقلاب با بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایرا

عکس + جنایت در زنگ تفریح

جنایت در زنگ تفریح +عکس

عبارات مهم : جنایت

درگیری دو پسر دانش آموز در مدرسه با قتل یکی از آنها آخر یافت.

به گزارش جام جم، ساعت 11و30 دقیقه جمعه 11اسفند امسال یکی از ماموران کلانتری 148 انقلاب با بازپرس سجاد منافی آذر، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت پسر 15 ساله دانش آموزی به نام «میلاد» در بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد.

با هماهنگی قضایی جسد این نوجوان به پزشکی قانونی انتقال یافته و تحقیقات در این باره شروع شد . ماموران در بررسی اولیه متوجه شدند پسر نوجوان 9 اسفند امسال زمانی که در مدرسه محل تحصیلش در شهر فیروزکوه بوده، در زنگ تفریح با پسر 15 ساله دیگری درگیر شده است بود. بعد از این دعوا و درگیری بر اثر ضربه ای که به سرش اصابت کرده، مصدوم و بی هوش شده است و به بیمارستان انتقال یافته شده است بود.

عکس + جنایت در زنگ تفریح

پزشکان در تلاش جهت نجات او بودندکه وی بعد از سه روز فوت کرد. پرونده قتل این دانش آموز به خاطر نبود صلاحیت پیگیری به دادسرای شهر فیروزکوه ارسال شد تا به این جنایت در آنجا پیگیری شود.

واژه های کلیدی: جنایت | مدرسه | انتقال | نوجوان | بیمارستان | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog