تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری همبازی با پوریا پورسرخ ، تصویربرداری «دردانه‌های خلیج فارس» تمام شد

محمود پاک‌نیت با اشاره به حضورش در سریال «دردانه های خلیج فارس» یادآور شد تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی چندی پیش به آخر رسیده است. 

همبازی با پوریا پورسرخ ، تصویربرداری «دردانه‌های خلیج فارس» تمام شد

تصویربرداری «دردانه های خلیج فارس» تمام شد/همبازی با پوریا پورسرخ

عبارات مهم : زندگی

محمود پاک نیت با اشاره به حضورش در سریال «دردانه های خلیج فارس» یادآور شد تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی چندی پیش به آخر رسیده هست.

محمود پاک نیت در گفتگو با مهر راجع به سریال «دردانه های خلیج فارس» که تولید آن به کارگردانی محسن یوسفی و تهیه کنندگی سعید بشیری انجام شده است هست، بیان کرد: این سریال قصه خوبی دارد و من در آن نقش پدری را دارم که در پایتخت کشور عزیزمان ایران صاحب یک شرکت است و جهت اینکه پسرش را ادب کند و او را به کار وادارد به او ماموریتی می دهد.

وی ادامه داد: پدر به پسرش ماموریت می دهد که به جزیره قشم برود و او با رفتن به آنجا راه و روش زندگی خود را عوض کردن می دهد. نقش پسرم را در این سریال پوریا پورسرخ بازی می کرد که زیاد صحنه ها مربوط به او بود و من تنها در چند صحنه بازی داشتم. همچنین چندی پیش تصویربرداری سریال به آخر رسیده است.

همبازی با پوریا پورسرخ ، تصویربرداری «دردانه‌های خلیج فارس» تمام شد

بازیگر سریال «شهرزاد» راجع به فیلمنامه های تلویزیون نیز عنوان کرد: در این یک سال جز سریال «دردانه های خلیج فارس» حدود ۲۰ فیلمنامه خواندم که اکثر آنها ضعیف بودند. این ضعف در قصه، در پرداخت و شخصیت سازی وجود دارد و انگار نویسندگان فقط می خواهند کاری انجام شود و پولی بگیرند و خود کار دیگر ارزش ندارد.

وی ادامه داد: نویسنده شب می نویسد و صبح سر کار می آید و همان متن اجرایی می شود و یک باره چند قسمت از یک سریال بیرون می آید.

محمود پاک‌نیت با اشاره به حضورش در سریال «دردانه های خلیج فارس» یادآور شد تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی چندی پیش به آخر رسیده است. 

پاک نیت در آخر از بازی خود در «سارق روح» سخن گفت و بیان کرد: این سریال که به کارگردانی احمد معظمی از شبکه پنج پخش شد قصه خوبی داشت و داستان های آن از زندگی ها و پرونده های واقعی گرفته شده است است ولی نمی دانم آیا این سریال کمتر دیده شد. شاید مردم از تماشای سریال های ایرانی خسته شده است اند و شاید هم انقدر سریال ضعیف ساخته شده است که کمتر رغبتی جهت دیدن آثار دارند.

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | فیلمنامه | کارگردانی | پوریا پورسرخ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog