تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز اصفهان رسیدگی به پرسشها ۵ هزار نفر در سامانه ۱۹۷ پلیس اصفهان

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از پیگیری به پرسشها بیش از پنج هزار نفر در سامانه ۱۹۷ این فرماندهی در مدت یک ماهه فروردین ماه امسال خبر داد.

رسیدگی به پرسشها ۵ هزار نفر در سامانه ۱۹۷ پلیس اصفهان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سرهنگ رحمت اله کرباسیون اظهار داشت: در فروردین ماه امسال تعداد هشت هزار و ۷۸۸ نفر با سامانه ۱۹۷ این دفتر تماس گرفتند که سه هزار و ۵۰۰ مورد نفر در این تماس ها خواستار پیگیری به پرسشها خود بودند که پیگیری های مورد نیاز از بخش های متفاوت پلیس استان تا حصول نتیجه و حل پرسشها آنان به عمل آمد.

وی افزود: همچنین در این ماه دو جلسه ملاقات مردمی با مسئولان انتظامی استان در مرکز استان و ۳۵ جلسه در سطح فرماندهی انتظامی شهرستان های استان برگزار شد که در مجموع در جلسات مذکور به پرسشها دو هزار نفر از شهروندان پیگیری شد.

رئیس بازرسی پلیس اصفهان در ادامه از ارائه ۲۴۱ مورد پیشنهاد و ۵۱۳ مورد تقدیر از عملکرد ماموران به وسیله شهروندان به سامانه ۱۹۷ خبر داد و اظهار داشت: تعدادی از شهروندان نیز انتقاداتی داشتند که این مباحث در جلسات و کمیسیون های متفاوت بررسی و نسبت به اصلاح اوضاع و جلب رضایتمندی زیاد مردم تصمیمات خوبی گرفته شد.

این مقام انتظامی رضایت شهروندان را مهمترین نشانه از راه اندازی این سامانه بیان کرد و گفت: براساس آمارهای به دست آمده بیش از ۵۰ درصد از تماس های گرفته شده است با شماره ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان مربوط به ماموریت های نیروی انتظامی نبودند که البته در این زمینه نیز اپراتوران ما در نهایت سعه صدر پاسخ و راهنمائی های مورد نیاز را به شهروندان ارائه کردند.

رسیدگی به پرسشها ۵ هزار نفر در سامانه ۱۹۷ پلیس اصفهان

سرهنگ کرباسیون، سامانه ۱۹۷ را پل ارتباطی بین مردم و پلیس و عالی ترین روش جهت پیگیری سریع تر به پرسشها مردم و اصلاح اوضاع شرکت و ارتقای کیفیت خدمت رسانی درجامعه بیان کرد و اظهار داشت: سامانه ۱۹۷ پلیس استان اصفهان به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت هرگونه نظر و پیشنهاد، سوال، ابهام، تقدیر و انتقاد از عملکرد ماموران پلیس است و تمامی این تماس ها ثبت و ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت پیگیری و پیگیری های مورد نیاز از طریق مبادی مربوطه انجام می شود.

عبارات مهم : اصفهان

انتهای پیام/م

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از پیگیری به پرسشها بیش از پنج هزار نفر در سامانه ۱۹۷ این فرماندهی در مدت یک ماهه فروردین ماه امسال خبر داد.

واژه های کلیدی: اصفهان | انتظامی | نیروی انتظامی | سرهنگ کرباسیون | رسیدگی به پرسشها مردم | در سامانه ۱۹۷ پلیس اصفهان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog