تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز سیاسی اعضای کابینه باید از متخصصین رشته های مورد نظر و جزو سرآمدها باشند

نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت:اعضای کابینه باید از متخصصین رشته های مورد نظر و جزو سرآمدها باشند، وزیر زیاد از اینکه جهت گیری سیاسیش مهم باش

اعضای کابینه باید از متخصصین رشته های مورد نظر و جزو سرآمدها باشند

به گزارش خبرنگار انتخابات گروه تحریریه سایت؛ اسحاق جهانگیری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گوی ضبط شده است شبکه خبر اظهار داشت: امیدواریم با برنامه ایی که از صدا و سیما پخش می شود به آگاهی زیاد مردم در انتخابات ریاست جمهوری کمک کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که اسامی افرادی که جهت کابینه گزینش کردید را اعلام می کنید تا مردم با شناختی که از آنها دارند وزن کابینه تان را بسنجد گفت: به طوری طبیعی مهمترین اقدام مدیر جمهور بعد از رای که از مردم می گیرد گزینش همکارانش در سطح کابینه است.
جهانگیری ادامه داد: مدیر جمهور جهت گزینش کابینه اش نیازمند مشورت های متفاوت هم با گروه ها و احزاب و هم با دیگر مقامات نظام حتی تعامل با مجلس می باشد.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: کارآمدی کابینه در این است که پرسشها مردم را حل کند و با تصمیماتی که می گیرد توسعه و پیشرفت کشور را هموار کند و اقداماتی انجام دهد که از لحاظ سیاسی و اقتصادی کشور را به سمت توسعه پیش ببرد.
وی تاکید کرد: افرادی که جهت کابینه گزینش می شوند با توجه به برنامه ای که وجود دارد باید آن برنامه را قبول کنند.
جهانگیری ادامه داد: اعضای کابینه باید از متخصصین رشته های مورد نظر و جزو سرآمدها باشند.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: وزیر زیاد از اینکه جهت گیری سیاسیش مهم باشد جهت گیری فنی اش مهم است.
وی با بیان اینکه وزیر باید آدم امین و پاکدستی باشد خاطر نشان کرد: این عنوان پیش نیاز هر مسئولی در سطح کلان جمهوری اسلامی است.
جهانگیری گفت: پاکدستی در هر نظامی به خاص در نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از شاخص های تعیین کننده است.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: اعضای کابینه باید از تحرک کافی برخوردار باشند و با حضور به موقع در فعالیت های متفاوت تصمیم گیری های مورد نیاز را اتخاذ کنند.
وی افزود: یک کابینه ای باید روی کار بیاید که همه جریانات احساس کنند در این کابینه حضور و نماینده دارند.
جهانگیری گفت: اگر توفیق نصیبم شود کابینه ای را گزینش می کنم که کابینه شگفت انگیز باشد و هنگامی که مردم اسامی کابینه را می فهمند یک احسنت بگوید.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: کشور ما کشور جوانی است نیروهای جوان تعیین کننده هستند.
وی گفت: مردم حتما به این عنوان توجه دارند که خیلی از کشورهای دنیا نیروی جوان ندارند و جامعه ارزش پیر است لذا از نخبگان دیگر کشورها جهت اداره امور کشورشان استفاده می کنند.
جهانگیری با بیان اینکه ما دختران و پسران جوان، تحصیل کرده و توانمندی داریم تاکید کرد: باید وقت های مورد نیاز جهت استفاده از این ظرفیت های کشور فراهم شود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسی که به پیشرفت کشور عزیزمان ایران فکر می کند باید بداند مدیریت آینده باید نسل امروز باشد.
ادامه دارد..

واژه های کلیدی: انتخابات | جهانگیری | اعضای کابینه | انتخابات ریاست جمهوری | جهانگیری | انتخابات ریاست جمهوری | کاندیدای ریاست جمهوری | تبلیغات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog