تماشا کردن مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه

تماشا کردن: مستند جشنواره سینمایی فیلم کوتاه مستند بلا نسبت شما مهدی بوستانی مستندساز جشنواره فیلم کوتاه سما جشنواره جهانی فجر

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد بازسازی 700 واحد مسکونی بافت فرسوده دوگنبدان

مسئول ستاد احیای بافت فرسوده شهر دوگنبدان گفت: عملیات اجرایی بازسازی 700 واحد مسکونی بافت فرسوده این شهر شروع شده است هست.

بازسازی 700 واحد مسکونی بافت فرسوده دوگنبدان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛براساس طرح احیای بافت فرسوده شهر دوگنبدان سه هزار و 700 واحد مسکونی شهر تا سه سال آینده با یکهزار و 470 میلیارد ریال اعتبار نوسازی خواهد شد.

طرح احیای بافت فرسوده شهر دوگنبدان که از سال 1387 تصویب شد چندین سال به علت نبود اعتبار راکد بود ولی اکنون مورد توجه جدی مسئولان قرار گرفته هست.

عبارات مهم : میلیون

روح الله عمادی افزود: تاکنون یکهزار و 700 پرونده جهت نوسازی واحدهای مسکونی بافت فرسوده شهر دوگنبدان تشکیل شده است هست.

وی بیان کرد که یکهزار واحد مسکونی مجوز طراحی،500 واحد در مرحله تکمیل فونداسیون و 300 واحد دیگر در مرحله احداث سقف هستند.

عمادی تصریح کرد که تاکنون 200 واحد مسکونی بافت فرسوده این شهر تخریب و بازسازی شده است هست.

وی ابراز داشت: جهت هر یک از این واحدهای مسکونی بهره برداری شده است تاکنون 300 میلیون ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت و 60 میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت شده است است و 100 میلیون ریال دیگر در سال 1396 ابلاغ شده است هست.

وی بیان کرد که تخریب رایگان، جمع آوری انشعاب های برق، آب و گاز، تخفیف در پروانه های ساختمانی و گارانتی زنجیره ای از دیگر خدمات ارائه شده است جهت احیای بافت فرسوده شهر دوگنبدان هست.

20 هزار نفر در واحدهای مسکونی بافت فرسوده شهر دوگنبدان ساکن هستند که آسیب های فرهنگی و خطر حوادث طبیعی و انسان ساز آنها را ترساندن می کند و این طرح فرصتی جهت کم کردن این آسیب هاست.

مساحت و سرانه کاربری اراضی بافت فرسوده در محدوده مورد مطالعه طرح مشمول بر مسکونی 70 هزار و 832 متر مربع، تجاری و خرده فروشی 49 هزار و 19 متر مربع، تجاری و خدمات مالی و بانکی شش هزارو 723 متر مربع، تجاری و خدمات خانگی و ماشین پنج هزارو 678 متر مربع، پارک و فضای سبز 52 هزارو 372 متر مربع، اداری 15 هزار و 235 متر مربع، مذهبی و فرهنگی شش هزار و 717 متر مربع هست.

شهر دوگنبدان مرکز شهرستان نفت خیر گچساران با 106 هزار نفر جمعیت در 157 کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.


انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: میلیون | 100 میلیون | کهگیلویه و بویراحمد | گچساران | بافت فرسوده | روح الله عمادی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog